BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Elektroninëje bibliotekoje ypatingos vertës leidiniai

Data

2007 10 18

Įvertinimas
0
Mokslinë elektroninë biblioteka elibrary.lt tampa traukos centru. Kasdien vis daugiau įmonių, organizacijų ir asmenų išreiškia norą dëti į ją savo knygas, parengtus leidinius ar skelbti informaciją.

Pradëtas nuoširdus bendradarbiavimas su M. K. Čiurlionio kultûros paveldo fondu, Pilietinës visuomenës institutu, „Transparency International“ Lietuvos skyriumi, Užsienio lietuvių rëmimo centru. Šios organizacijos vertos visuomenës dëmesio, nes jų veikla turi ypatingą reikšmę mûsų gyvenime.

Džiugu, kad pradëtas sëkmingas bendradarbiavimas su Vilniaus etninës kultûros centru, kuris pateikë garso įrašų. Tęsiamas glaudus bendradarbiavimas ir su Lietuvos liaudies kultûros centru, jis nuolat papildo bibliotekos išteklius unikaliais savo projektais.
Lietuviški leidiniai ir žurnalai gausiną bibliotekos išteklius. Šiuo metu galite skaityti medicinos naujienų žurnalą „36,6 C geros savijautos leidinys“. Asociacija „Linava“ reguliariai pateikia leidinius, nušviečiančius Lietuvos vežëjų aktualijas bei pačios asociacijos veiklą. Čia rasite informacijos apie Klaipëdos valstybës jûrų uostą, Šiaulių technikos parką.

Mokslinë elektroninë biblioteka eLIBRARY.LT pradëjo bendradarbiauti su Lietuvos prezidentu Algirdu Brazausku. Bibliotekos tikslas – pateikti prezidento knygų, leidinių, straipsnių elektronines versijas visuomenei. Bibliotekoje yra pateiktos ir žymaus Lietuvos politiko europarlamentaro Vytauto Landsbergio elektroninës knygų versijos.

eLIBRARY.LT pradeda kurti naują projektą – leidiniai ir projektai apie Lietuvą. Bibliotekoje jau yra Lietuvos regionų pristatymų. Šis projektas suteiks galimybę plačiau susipažinti su Lietuva ne tik šalies gyventojams ir lietuvių bendruomenëms užsienyje, bet ir užsieniečiams, norintiems labiau pažinti mûsų šalį. Kviečiame valstybës įmones ir organizacijas prisidëti prie šio projekto.

Šiuo metu bibliotekoje beveik 13 tûkst. prisiregistravusių skaitytojų. Jie lankësi daugiau kaip 352 tûkstančius kartų. Primename, kad tik registruotiesiems skaitytojams yra prieinami bibliotekos ištekliai, kurių šiuo metu yra per 82 tûkstančius įvairaus dydžio ir formato failų. Biblioteką lanko skaitytojai iš Saint Vincentandthe Grenadines (vc), Bangladešo (bd), Mauritanijos (mu), Vietnamo (vn), Kinijos (cn), labai reti lankytojai iš JAV (us) domeno bei El Salvadoro (sv).

Šaltinis: Baltijos visuomeninis informacinių technologijų ir švietimo centras, IVPK