BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


El.parašo seminaras pritraukė per 200 dalyvių

Data

2006 12 13

Įvertinimas
0
Š.m. gruodžio 12 d. LRV rūmuose įvyko seminaras tema „Elektroninio parašo ir elektroninio dokumento naudojimas viešajame administravime“, kuriame buvo aptarta nemokama elektroninio parašo formavimo ir tikrinimo programinė įranga, elektroninio parašo nuotolinio mokymo sistema, verslo projektai elektroninio parašo srityje bei elektroninių dokumentų valdymui pritaikytos dokumentų valdymo sistemos.

Seminare dalyvavo per 200 valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų atstovų.
Seminare apie vėliausius elektroninio parašo ir elektroninio dokumento naudojimą viešajame administravime reglamentuojančius teisės aktus, naujojo valstybės tarnautojo pažymėjimo ir kitus projektus bei jų rezultatus dalyvius supažindino Lietuvos Archyvų departamento prie LRV ir Valstybės tarnybos departamento prie VRM, Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie LRV atstovai: Inga Petravičiūtė, Laima Tuleikienė, Evaldas Židonis, Gytis Nemanis. Seminare ypatingai buvo akcentuojamas dokumentų valdymo sistemų modernizavimo poreikis, kylantis pereinant prie elektroninių dokumentų naudojimo ir deramo jų tvarkymo.

Elektroninio parašo proveržio ambicingus planus išdėstė UAB „Omnitel“ projektų vadovas dr. Ramūnas Šablinskas. Seminare apsilankiusiems Puslaidininkių fizikos instituto Laiko ir dažnio valstybinio etalono laboratorijos vedėjas dr. Rimantas Miškinis vaizdžiai pateikė laiko žymos formavimo paslaugos projektą „Baltic time“.

Bendrovės „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ vadybininkai Edgaras Dadašovas ir Silvija Andriūnaitė pristatė ir pademonstravo viešojo sektoriaus reikmėms sukurtą ir siūlomą elektroninio parašo formavimo ir tikrinimo įrangą Justa GE, elektroninio parašo nuotolinio mokymo sistemos galimybes, o naujųjų dokumentų valdymo sistemų gebėjimus tvarkyti elektroninius dokumentus - UAB „DocLogix“ produkto vadovas Rimantas Varanavičius bei UAB „Iterija“ direktorius Gintautas Balčiūnaitis.

Pranešėjai ir dalyviai turėjo progą ne tik išgirsti naujienas, bet ir diskutuoti, pasikeisti nuomonėmis, kelti klausimus ir ieškoti atsakymų, priimtinų sprendimų vis aktualesnėmis (kuriant ir diegiant viešąsias elektronines paslaugas) tampančiomis asmens tapatybės identifikavimo elektroninėje erdvėje, duomenų autentiškumo, saugumo užtikrinimo ir kt. su elektroninio parašo ir elektroninio dokumento naudojimu susijusiomis temomis.

Šaltinis: IVPK