BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


E. varžytinės: įsigykite vertingo turto internete

Data

2015 09 08

Įvertinimas
0
technology-785742__180.jpg
ES struktūrinių fondų lėšomis ,odernizuotoje elektroninių varžytinių sistemoje galima įsigyti  bankrutuojančių įmonių ar asmenų turto, kurį parduoda bankroto administratoriai.

Šis turtas gali būti įvairus – pradedant pastatais ar žemės sklypais, transporto priemonėmis ir baigiant įvairia įranga ar net meno kūriniais.

Šia paslauga gali naudoti kiekvienas, o pardavimas vyksta atvirai ir skaidriai, tad užtikrinamos geros ir objektyvios išvaržomo turto kainos.

Registrų centro duomenimis, nuo 2013 m. pradžios, kuomet portale www.evarzytines.lt išvaržomą turtą pradėjo realizuoti antstoliai, per dvejus metus jame įvyko daugiau kaip 3 tūkst. varžytinių, o turto parduota už 94 mln. eurų.

Projektą, kurį vykdant modernizuota e. varžytinių sistema, Registrų centras įgyvendino su partneriais Įmonių bankroto valdymo departamentu prie Ūkio ministerijos bei VĮ Turto banku.