BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Diskusijos dėl „Microsoft“ produkcijos atvirų kodų tęsiasi

Data

2001 12 10

Įvertinimas
0

„Microsoft“, atsakydama į Europos Komisijos pareiškimus apie prieštaraujantį konkurencijos nuostatoms bendrovės elgesį, teigia, kad jei Europos Komisija priims „Microsoft“ konkurentų keliamus reikalavimus ir privers šį programinės įrangos gigantą atverti „Windows“ operacinės sistemos licencijuotos programinės įrangos kodus, ji bus kalta dėl tarptautinių patento įstatymų pažeidimo.

„Microsoft“ savo 102 puslapių apimties rašte Europos Komisijai taip pat perspėjo, kad pažeidusi šiuos tarptautinius patento įstatymus, Komisija susilauktų nemalonumų tiek iš JAV, tiek iš Pasaulinės prekybos organizacijos pusės.

Tuo tarpu IBM, „Sun Microsystems“ bei kiti „Microsoft“ konkurentai įtikinėja Europos valdžios organus priversti „Microsoft“ atverti kodus. „Microsoft“ savo ruožtu teigia, kad „besiskundžiantieji, prašydami daugiau ir akivaizdžiai parodydami savo troškimą gauti prieigą prie „Microsoft“ naujovių, siekia pažeisti tuos pačius konkurencijos įstatymus, kuriuos Komisija įgaliota ginti“.

Jei Europos Komisija šiuo metu atliekamo tyrimo metu ras įrodymų, kad „Microsoft“ pažeidė antimonopolinius įstatymus, ji galėtų nubausti bendrovę baudomis, sudarančiomis iki 10 % bendrovės pardavimų arba liepti keisti jos „Windows“ sistemą.

Šaltinis: europemedia.net