BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Digital Lithuania: įžvalgos apie technologijas, atvirus duomenis ir pasaulio tendencijas

Data

2019 11 26

Įvertinimas
1
Open data 11.26.png

Šiandien įvyko Ekonomikos ir inovacijų ministerijos organizuotas jau aštuntasis Digital Lithuania renginys „Data driven nation: lost in data space?“, skirtas skatinti viešojo ir privataus sektorių dialogą, gilinti viešojo sektoriaus darbuotojų žinias, skatinti juos domėtis naujausiomis technologijomis.
Renginio metu detaliai buvo pristatyti duomenimis grįsti sprendimai, duomenų kultūra, automatiniais procesais valdoma valstybė. Taip pat aptarti klausimai, kaip atrodo šiuo metu kuriamas duomenų žemėlapis, ar pakankamas viešojo sektoriaus darbuotojų duomenų raštingumas, kaip savo veikloje naudojame turimus duomenis bei kokia yra Lietuvos, kaip „data driven nation“, vizija. 
Savo patirtimi ir idėjomis dalinosi Ekonomikos ir inovacijų viceministras Elijus Čivilis, Informacinės visuomenės plėtros komiteto direktorius Gintautas Mežetis, ekspertas Gvidas Astromskas, Vyriausybės strateginės analizės centro atstovas, verslininkas ir investuotojas Ilja Laurs, WeFindX: Public Artificial Intelligence for Global Goals, programos „Kurk Lietuvai“ komanda ir kiti. 
Renginio įrašą galite rasti čia.