BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Didžiosios Britanijos vyriausybė rengiasi naujam mokyklų kompiuterizavimo etapui

Data

2001 12 11

Įvertinimas
1
Didžiosios Britanijos vyriausybė pristato naują mokyklų kompiuterizavimo programą, kurios vertė per 210 milijonų GBP. Tikimasi, kad naujosios programos pagalba, moksleiviai galės naudotis pačiomis naujausiomis mokymo technologijomis.

Didžiosios Britanijos vyriausybė naujai švietimo programai ketina skirti per 50 milijonų GBP, likusius 160 mln. GBP per penketą metų numato skirti BBC (British Broadcasting Corporation).

Anot projekto autorių, mokyklų klases papildys nauji mokykliniai suolai, kuriuose bus įmontuoti kompiuterių monitoriai. Pritaikius šią naujovę, šalia sėdintys mokiniai vienu metu galės mokytis skirtingų dalykų. Be to, naujose klasėse mokiniai galės mokytis nuotoliniu būdu ir dalyvauti distancinio mokymo pamokose, kurias rengtų ir vestų geriausi pasaulio mokytojai ar universitetų dėstytojai bei profesoriai.

Moderniose klasėse numatoma panaudoti šiuolaikinę programinę įrangą, kuri mokiniams leis ne tik lengviau įsisavinti mokymo medžiagą, bet ir dalintis informacija bei diskutuoti pamokų temomis su viso pasaulio bendraamžiais.

Kitų metų vasarą Didžiosios Britanijos mokytojai jau galės į savo kompiuterius parsisiųsti skaitmenines pamokų versijas. Šalies vyriausybė per praėjusius penketą metų į mokyklų kompiuterizavimą jau yra investavusi per 1 milijardą GBP. Šios lėšos buvo panaudotos mokyklų prijungimui prie interneto. Naujai pritraukiamos lėšos bus panaudotos programinės įrangos sukūrimui, kurios pagalba tikimasi išnaudoti visą kompiuterių bei kitų technologijų potencialą mokymo procese.

Šaltinis: CNews, IVPK