BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėl elektroninių paslaugų mažėja eilės Regitroje

Data

2014 12 08

Įvertinimas
0

Nuo keliolikos minučių iki valandos ir daugiau – tiek vairuotojams tenka sugaišti laiko, laukiant automobilio registracijos Regitroje. Iš pradžių tenka stovėti automobilių eilėje ir laukti automobilio dokumentų patikrinimo. Tada – laukti savo eilės prie langelio. Tačiau įregistruoti arba išregistruoti automobilį galima ir nekeliant kojos iš namų – elektroninėje Regitros erdvėje.

Tarp populiariausių paslaugų – ir automobilio numerio priskyrimas vienai dienai dalyvauti viešajame eisme. Ši paslauga ypač populiari tarp įmonių ir automobilių prekeivių. Galimybė numerius automobiliui priskirti internetu leidžia automobilių prekybininkams per vieną dieną į reikiamą vietą pervaryti visą automobilių parką.

Elektroninėmis Regitros paslaugomis kasdien pasinaudoja tūkstančiai vairuotojų, tad ir eilės pačioje Regitroje jau mažėja.

Projektas įgyvendinamas įgyvendinamas Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“, kurį
administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo  ministerijos, lėšomis.