BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Briuselyje prasidėjo elektroninės Vyriausybės seminaras

Data

2001 11 13

Įvertinimas
0
Šiandien Briuselyje prasidėjo dvi dienas truksiantis elektroninės Vyriausybės seminaras, kurį rengia viena didžiausių pasaulyje informacinių technologijų kompanija „Hewlett- Packard“.

Šis renginys skirtas Europos Sąjungos šalių atstovams. Jame pranešimus skaitys „Gartner“ grupės, Europos komisijos atstovai. Valstybinio sektoriaus atstovai iš Prancūzijos, Olandijos, Švedijos pristatys šiose šalyse įgyvendinamus projektus. Taip pat bus pristatoma naujosios ekonomikos įtaka ir tendencijos, elektroninio mokymo galimybės bei perspektyvos.

Dalyvauti elektroninės Vyriausybės seminare buvo pakviesti ir Lietuvos atstovai: Seimo informacinės visuomenės plėtros komiteto pirmininko pavaduotojas Gintautas Babravičius ir Informacinės visuomenės komiteto prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorius Juozas Zalatorius.

Šiuo metu Lietuva siekia paspartinti viešojo administravimo paslaugų perkėlimo į elektroninę terpę procesus. Nors elektroninės Vyriausybės koncepcijų projektai parengti jau prieš keletą mėnesių, koncepcija iki šiol nėra pasirinkta ir patvirtinta, dėl šios priežasties nepriimta ir el. valdžios vystymo strategija. Nepaisant to, Lietuva yra numačiusi pradėti vykdyti konkrečius darbus šioje srityje: kitais metais planuojama kurti Lietuvos gyventojams ir verslo įmonėms skirtą valstybės informacijos ir paslaugų portalą, rengti valdininkams skirtus kompiuterinio raštingumo reikalavimus ir mokymo programas, ruošti reikalavimus elektroninių dokumentų srautų valdymo sistemoms, vykdyti darbus tarpusavyje susijusių registrų ir duomenų bazių sistemos kūrimo srityje, kurti Valstybinį integruotą duomenų perdavimo tinklą.