BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Baltarusijos parlamentarai trumpam tapo VU studentais

Data

2005 11 09

Įvertinimas
0
Vilniaus universiteto Tarptautiniame žinių ekonomikos ir žinių vadybos centre lapkričio 9 d. vyko neįprasta paskaita/seminaras.

Čia atvyko 5 Baltarusijos parlamento nariai, kuriems Centro direktorius R. Gudauskas, KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto prodekanas R. Gatautis ir VGTU Statybos fakulteto statybos ekonomikos ir nekilnojamojo turto vadybos katedros vedėjas A. Kaklauskas pristatė Lietuvos akademinės bendruomenės indėlį į informacinės visuomenės plėtrą mūsų šalyje.

„Malonu, kad Jungtinių Tautų atstovai mūsų Centrą identifikuoja, kaip inovacijų ir proveržio salą tarp akademinių institucijų žinių ekonomikos kontekste. Senais laikais Vilniaus universitetas buvo geriausias šiame regione ir tekdavo konkuruoti su kitais. Dabar mes nebekonkuruojame, o dirbame su geriausiais. “ – džiaugėsi Centro direktorius R. Gudauskas, pristatydamas savo kolegas iš VGTU ir KTU universitetų.

Susitikimo metu svečiai domėjosi Lietuvos aukštojo mokslo sistema, nuotolinėmis studijomis, ES finansavimo šaltiniais, mokslo ir verslo bendradarbiavimu. Buvo pateiktas pasiūlymas pradėti intensyvų bendradarbiavimą su vedančiaisias Baltarusijos universitetais nuotolinio mokymo, žinių ekonomikos ir inovacijų kontekste. Baltarusijos atstovai pristatė savo planus steigti aukštųjų technologijų parką savo šalyje.

Baltarusijos atstovų delegacija Vilniuje ketina susitikti su Informacinės visuomenės plėtros komitetu Seime bei Informacinės visuomenės plėtros komitetu prie LRV, o taip pat, susipažinti su aljanso “Langas į ateitį” veikla bei aplankyti vieną iš viešųjų interneto prieigos taškų, esantį Grigiškėse.

Baltarusijos Respublikos parlamento atstovų delegacijos darbo vizitas yra viena bendro
Jungtinių Tautų vystymo programos (JTVP) Lietuvoje bei Užsienio reikalų ministerijos (URM) projekto, kuriuo siekiama stiprinti Lietuvos gebėjimus koordinuoti bei vykdyti plėtros ir pagalbos politiką ir supažindinti visuomene su politikos tikslais bei poreikiais, sudėtinių dalių.

Šaltinis: TŽC