BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Auga įstaigų, naudojančių portalą „Mano vyriausybė“, skaičius

Data

2017 11 24

Įvertinimas
3
person-851212_1920.png

Vis daugiau valstybės įstaigų informaciją skelbia portale „Mano vyriausybė“ – per 2017 metus jų skaičius išaugo 2 kartus. 2015 m. liepos mėn. startavusio portalo platformoje šiuo metu pateikiama daugiau kaip 60 įstaigų veiklos informacija.

Artimiausiu metu planuojama įgyvendinti projektą, kurio metu į portalą būtų perkelta dar apie 140 įstaigų veiklos informacija.

Vienas didžiausių portalo privalumų tai, kad dėl vienodos svetainių struktūros, vienoje platformoje veikiančios valstybės įstaigų svetainės leidžia paprasčiau ir greičiau surasti reikiamą informaciją. Taip pat įstaigoms nereikia plėtoti savo atskirų interneto svetainių, taip taupomos lėšos interneto svetainių priežiūrai.

Pažymėtina, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2016 m. nustatė, kad portalu „Mano vyriausybė“ turės naudotis Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, Vyriausybės įstaigos, Vyriausybei atskaitingos įstaigos, ministerijos, ministerijoms pavaldžios įstaigos.

Portalą "Mano vyriausybė" valdo ir tvarko Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos.

Duomenų šaltinis: IVPK