BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atvirų duomenų hakatonas Vilniuje

Data

2020 01 15

Įvertinimas
0
data.jpg

Hacker Games|Open data hakatonas pirmą kartą įvyks Vilniuje! Nepraleiskite progos sudalyvauti 48 valandas trunkančiame renginyje, kurio tikslas – sukurti inovatyvius, atvirais duomenimis paremtus, produktus, o geriausi sprendimai bus apdovanoti vertingais prizais!

Hakatonas vyks sausio 24-26 dienomis, Vilniuje, Vilnius Coding School (Ulonų g. 5).
Renginio metu dalyviai, komandomis arba atskirai, turės sukurti produktą ar paslaugą, kuri išspręs institucijų pateiktas problemas arba, remiantis viešojo sektoriaus atvirais duomenimis, išsikelti aktualią problemą ir sukurti jos sprendimo būdą.

Geriausių komandų laukia prizai:
•    Finansinis įnašas verslumo/ verslo plėtros įgūdžiams tobulinti su tarptautinio mentoriaus pagalba nuo 1 iki 6 mėnesių „Erasmus for Young Entrepreneurs“ programoje už didžiausią potencialų augimą pokyčių srityje;
•    Kelialapis į ChangeMakers‘ON stovyklą 2020: galimybė sukurti tvarų verslo modelį su daugiau nei 100 ekspertų pagalba už inovatyviausią startuolį;
•    Kvietimas prisistatyti Lietuvos verslo angelams LitBAN renginyje be išankstinės atrankos.

Visa detali informacija ir registracija į Hakatoną čia. Kviečiame dalyvauti!

Renginį organizuoja: Startup Lithuania ir Informacinės visuomenės plėtros komitetas.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.