Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atnaujintas valstybės informacinių sistemų sąrašas

Data

2009 10 28

Įvertinimas
0
IVPK informuoja, kad jau veikia atnaujintas valstybės informacinių sistemų sąrašas (toliau – sąrašas), kuriame yra skelbiami duomenys apie įsteigtas, įteisintas ir reorganizuotas valstybės informacines sistemas. Atnaujinto sąrašo funkcijos modifikuotos ir praplėstos: patogesnė navigacija ir paieškos galimybės leidžia greičiau rasti reikalingus duomenis Sąraše. Sudaryta galimybė parsisiųsti skaitmenines valstybės informacinių sistemų nuostatų kopijas. Tuo atveju, kai valstybės informacinių sistemų nuostatai yra paskelbti, pateikiami jų paskelbimo šaltiniai bei internetinės nuorodos į nuostatų tekstus.
Sąrašo bandomoji versija http://www.ivpk.lt/vis/. IVPK internetinės svetainės pagrindiniame puslapyje galite rasti aktyvų banerį.

Šaltinis: IVPK