BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atidaryta mokslinė interneto biblioteka

Data

2004 12 03

Įvertinimas
0
Lietuvos internete atidarytas naujas portalas "eLibrary.lt", skirtas aprūpinti būtinais informacijos šaltiniais mokslininkus, inžinierius, gydytojus, studentus, dėstytojus.

Šis tinklapis - analogiško Tarptautinio internetinio tinklapio versija, kuriai Lietuvoje atstovauja ir kurią palaiko viešoji įstaiga "Baltijos visuomeninis informacinių technologijų ir švietimo centras".

Portale priėjimo prie visos medžiagos teisė suteikiama tik specialiai užsiregistravusioms organizacijoms iš tų organizacijų kompiuterių, atpažįstamų per jų kompiuterio (IP) adresą.

Mokslinėje elektroninėje bibliotekoje, pasak įstaigos pranešimo, sukaupta daugiau nei 6 tūkst. pavadinimų įvairių mokslinių žurnalų iš viso pasaulio, o bendras straipsnių skaičius viršija 8 milijonus.

Portalas sukurtas visuomeniniais pagrindais. Viešoji įstaiga "Baltijos visuomeninis informacinių technologijų ir švietimo centras" įsteigta 2003 metų pabaigoje. Tai pelno nesiekianti organizacija, kuri veikia socialinėje, švietimo, mokslo, kultūros ir kitose visuomenės gyvenimo srityse.

Šaltinis: ELTA