BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Apdovanoti "Naujieji knygnešiai"

Data

2004 12 09

Įvertinimas
0
Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) prie LR Vyriausybės antrajame "Naujojo knygnešio" konkurse apdovanojo šiais metais labiausiai prie informacinės visuomenės plėtros prisidėjusius žmones ir iniciatyvas.

"Matome per metus padarytą pažangą ir pasistūmėjimą, aktyvėja ir miestų, ir kaimų bendruomenės", - sakė IVPK direktorius Aurimas Matulis. Jis kartu su Premjero patarėju Renaldu Gudausku apdovanojimų ceremonijos metu įteikė statulėles penkiems žmonėms ir iniciatyvoms.

Naudingiausio gyventojams sprendimo internete apdovanojimą gavo interneto paslaugų bendrovė "Interneto vizija" už projektus ten.lt, hey.lt, skelbiu.lt ir surask.lt.

Skaitmeninio sklasto mažinimo iniciatyvų kategorijoje apdovanota Atviros Lietuvos fondo iniciatyva "Skaitmeninių bendruomenių link" (bendruomenes.lt), informacinių technologijų naudojimo švietime ir suaugusiųjų mokyme kategorijoje statulėlė įteikta Mokyklų tobulinimo programai (mtp.smm.lt).

Labiausiai informacinės visuomenės plėtrai nacionaliniu mastu nusipelniusiu žmogumi paskelbtas Lietuvos kompiuterininkų sąjungos vadovas Alfredas Otas, nes jo iniciatyva į Kauno technologijos universiteto ir Vilniaus universiteto studijų planus įvesti specialūs informacinės visuomenės problematikos moduliai.

Regioniniu mastu tokią pat nominaciją gavo Prienų Rėvuonos vidurinės mokyklos informatikos mokytoja Rasa Alaburdienė, aktyviai prisidėjusi prie savo mokyklos kompiuterizavimo.

Konkurso vertinimo komisiją sudarė 8 nariai - 4 žiniasklaidos ir 4 institucijų ir organizacijų nariai, pateiktos 55 dalyvių paraiškos. Pasak konkurso organizatorių, šįmet konkurse aktyviausi buvo regionai. Antrus metus iš eilės neįteiktas apdovanojimas "Verslo ir mokslo bendradarbiavimo" kategorijoje, nes nepateikta nė viena paraiška.

Šaltinis: ELTA, IVPK