E. paslaugos patogesniam gyvenimui

Internetas užima svarbią vietą mūsų gyvenime. Jis daugeliui tarnauja kaip informacijos paieškos, duomenų mainų ar pramogų įrankis, tačiau internetu taip pat glaime sumokėti mokesčius, apdrausti automobilį, pirkti lėktuvo, autobuso bilietus ir pan.

Pasinaudodamos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, valstybės ir savivaldybių institucijos ir įstaigos kuria ir teikia vis daugiau elektroninių paslaugų. Internetu bet kuriuo patogiu paros metu galime deklaruoti pajamas, gyvenamąją vietą, užsiregistruoti pas gydytoją, įregistruoti įmonę, užsisakyti žvejo bilietą, pasikeisti vairuotojo pažymėjimą. Be to, patenkinti smalsumą ir kompiuterio ekrane pavartyti pirmąją lietuvišką knygą - Martyno Mažvydo katekizmą, susipažinti su muziejuose saugomomis vertybėmis, sužinoti, kaip gyveno mūsų protėviai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikotarpiu.

Leidinys yra skirtas supažindinti su valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų elektroninėmis paslaugomis, sukurtomis Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, kurias administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos. Čia rasite šių elektroninių paslaugų aprašymus, gausite išsamias instrukcijas, kaip rasti paslaugas ir kaip jomis naudotis.

Atnaujinimo data: 2023-08-05