BDAR
gdpr

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Žemės ūkio verslo analizės sistemos sukūrimas

IVPK, kaip partneris, dalyvauja Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos vykdomame projekte " Žemės ūkio verslo analizės sistemos sukūrimas".

Projekto kodas: 10.1.1-ESFA-V-912-01-0031

Projekto partneriai: 1. Valstybės įmonė Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras 2. Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos 3. Viešoji įstaiga Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba 4. Informacinės visuomenės plėtros komitetas.

Projekto tikslinės grupės: Žemės ūkio ministerija ir jos reguliavimo srityje esančių institucijų darbuotojai.

Projekto tikslas – sukurti žemės ūkio verslo analizės sistemą, kuri sudarytų sąlygas priimti sprendimus, susijusius su žemės ūkio verslu, taikant analitinius ir įrodymais grįstus metodus, remiantis aktualių ir patikimų duomenų analizės rezultatais, ir įgyvendinti veiklos pokyčius, reikalingus užtikrinti, kad sukurti rezultatai būtų naudojami.

Projekto uždaviniai: 1. Parengti ir įgyvendinti organizacines ir metodines priemones analitikos metodikoms rengti ir įgyvendinti. 2. Parengti ir įgyvendinti organizacines ir metodines priemones, sukuriant bendrą duomenų rinkimo ir teikimo sistemą. 3. Parengti ir įgyvendinti organizacines ir metodines priemones, sukuriant ir įgyvendinant Analitikos sistemos veiklos modelį. 4. Parengti ir įgyvendinti technines priemones, apjungiančias skirtingų sričių ir skirtingo pobūdžio duomenis, duomenų šaltinius, skirtingoms sritims pritaikytas metodikas, naudojant bendrai tvarkomus žemės ūkio verslo informacinius išteklius.

Pagrindiniai rezultatai: 1. Sukurta žemės ūkio verslo analizės sistema. 2. Įgyvendintos organizacinės ir teisinės priemonės žemės ūkio verslo analizės sistemai naudoti.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.1-ESFA-V-912 priemonę „Nacionalinių reformų skatinimas ir viešojo valdymo institucijų veiklos gerinimas“.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-15