BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Antros kartos kontaktinio centro veiklos modelio įgyvendinimas

Projekto aprašymas:                           

Informacinės visuomenės plėtros komitetas kartu su vadovaujančiuoju projekto partneriu VšĮ „Versli Lietuva“ bei partneriais valstybės įmone Registrų centru, Lietuvos savivaldybių asociacija, Valstybine mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendino projektą „Antros kartos kontaktinio centro veiklos modelio įgyvendinimas“, projekto kodas Nr. 02.3.1-CPVA-V-529-01-0008. 

Projekto tikslas – pradedantiems bei vykdantiems verslą Lietuvoje, vieno langelio principu patogiai ir greitai rasti visą pagrindinę, su verslo vykdymu susijusią, informaciją pagal verslo gyvavimo ciklą (nuo verslo pradžios iki pabaigos) ar verslo sritis lietuvių ir anglų kalbomis, atlikti visas pagrindines su verslo pradžia susijusias administracines procedūras kompleksiškai elektroniniu būdu (kaip sudėtinę el. paslaugą „Pradedu verslą“), rasti ir pasinaudoti bendraisiais el. sprendimais ir įrankiais verslui.

Kontaktinio centro portalas projekto metu buvo vystomas plečiant esamą paslaugų ir gaminių kontaktinio centro informacinę sistemą (KCIS), Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platformą (VIISP) bei kitų projekto partnerių informacines sistemas ir registrus, t. y. projekto veiklos buvo orientuotos į jau sukurtų sprendimų, funkcionalumų, paslaugų ir informacijos pakartotinį panaudojimą.

Bendra projekto vertė: 1 954 159,24 Eur
Projekto vadovas:     Eglė Šimukėnaitė

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-12-22