BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Viešojo administravimo institucijų informacinių sistemų interoperabilumo (sąveikumo) sistemos saugos ir funkcionalumo plėtra

Projekto aprašymas: IVPK 2006-2008 m. įgyvendino projektą „Viešojo administravimo institucijų informacinių sistemų interoperabilumo – sistemų sąveikos gebos sukūrimas“, kurio metu sukurta duomenų mainų platforma ir susietas su ja portalas centralizuotai prieigai prie paslaugų (VAIISIS). Eksploatuojant VAIISIS nustatyta, kad siekiant plėsti sistemos naudotojų ratą, teikiamų paslaugų įvairovę, kokybę ir pasiekiamumą, būtina plėsti VAIISIS funkcionalumą, didinti naudojimo patogumą, tobulinti architektūrą ir užtikrinti informacijos saugą.Sprendžiant nustatytas problemas numatoma VAIISIS plėtra šiomis kryptimis:1. infrastruktūros tobulinimas ir saugos didinimas;2. viešųjų ir administracinių e.paslaugų gavėjų savitarnos kokybės gerinimas;3. bendro darbo su viešojo administravimo institucijomis teikiant ir naudojant VAIISIS sistemines paslaugas (funkcionalumus) procesų tobulinimas, efektyvinimas ir perkėlimas į elektroninę erdvę;4. personalizuotų e.paslaugų kūrimo ir teikimo infrastruktūros sukūrimas. Įgyvendinus projektą, bus sukurti ar modifikuoti funkcionalumai, kurie VAIISIS padarys patrauklesnę naudoti tiek viešojo administravimo institucijoms (supaprastinta sutarčių sudarymo tvarka, daugiau funkcionalumų, paslaugos lygio valdymas, sistemų stebėsena ir kt.), tiek elektroninių paslaugų gavėjams (aiškesnė semantinė paieška, intuityvesnė naudotojo sąsaja, nauji elektroninės prieigos būdai, aukštesnio brandos lygio paslaugos, informacijos iš kitų sistemų konsolidavimas, daugiau būdų prisijungti prie sistemos ir naudotis ja ir kt.). Saugos ir patikimumo priemonės suteiks daugiau pasitikėjimo sistema.
Bendra projekto vertė: 9,14 mln. Lt
Projekto vadovas: Algirdas Trakimavičius

Papildoma informacija apie projektą

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-15