BDAR
Close

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYMAS

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Informavimas ir viešinimas apie prioriteto "Informacinė visuomenė visiems" įgyvendinimą

Projekto aprašymas: Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos (IVPK) įgyvendino projektą „Informavimas ir viešinimas apie prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“ įgyvendinimą“, projekto kodas VP2-6.2-FM-01-V-01-001. Projekto tikslas - užtikrinti viešą informacijos apie Europos Sąjungos struktūrinius fondus, Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioritetą „Informacinė visuomenė visiems“ (IVV) pateikimą visoms tikslinėms grupėms, informuoti ir viešinti IVV prioriteto lėšomis finansuojamus projektus ir jų rezultatus, skatinant visuomenę naudotis sukurtomis e. paslaugomis ir e. infrastruktūra, didinant jų žinomumą ir naudos suvokimą visuomenėje.
Įgyvendintos viešinimo iniciatyvos

Per 2008-2015 m. buvo suorganizuota 12 seminarų Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“ (toliau - IVV) pareiškėjams apie galimybes gauti Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą informacinės visuomenės plėtrai Lietuvoje. Išleistas leidinys visuomenei apie Lietuvos 2004–2006 m. Bendrojo programavimo dokumento įgyvendinimo laikotarpiu įgyvendintus informacinės visuomenės plėtros projektus, įgyvendintos 3 viešinimo kampanijos: "E-kademija", "Prisijungusi Lietuva" ir "Sužinok", skirtos viešinti IVV prioritetą, jo lėšomis įgyvendinamus projektus, jų rezultatus, e. paslaugas, skatinti visuomenę jomis naudotis. Taip pat buvo sukurta ir transliuota televizijoje ir socialiniuose ir videoinformaciniuose tinklaraščiuose (Youtube) 15 informacinių siužetų. Informaciniai TV siužetai įdomiai ir įtaigiai supažindino tikslinę auditoriją su įdomiausiais elektroninių ir administracinių viešųjų paslaugų projektais, įgyvendinamais IVV prioriteto priemonių lėšomis, jų sukurtais rezultatais. Iš viso buvo išpublikuota 80 straipsnių įvairiuose regionuose, sukurta ir televizijos eteryje parodyta 20 dviejų minučių trukmės reportažai.

Bendra projekto vertė:
614.451,74  Eur
Projekto vadovas: Giedrė Jakavičienė

Projektas įgyvendinamas Ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto "Techninė parama Ekonomikos augimo veiksmų programos įgyvendinimui" priemonės "Informavimas ir viešinimas" lėšomis.

Papildoma informacija apie projektą

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-15